Marley

Marley- asi dvouletý krasavec hledá nový domov.Je to veselý pejsek který ale umí dát najevo co se mu nelíbí ,zřejmě po špatné zkušenosti. Hledáme pro něj klidnější domov bez dětí .

Marley1Marley2

Sam

Sam - čtyřletý pejsek malého vzrůstu se k nám dostal po úmrtí svého paníčka,bohužel nevíme jak bylo s pejskem zacházeno ale i on umí ukázat své zoubky pokud se mu něco nelíbí ale v zápětí se příjde omluvit, ví že udělal něco špatně. I tento pejsek bude potřebovat individuální zacházení v klidném prostředí.

Sam

Dvouletý kříženec

Dvouletý kříženec malého vzrůstu hledá nový domov.Je to kastrovaný pejsek, jako štěňátko neměl na růžích ustláno a to se bohužel projevilo i na jeho povaze, málokomu dokáže věřit,bude potřebovat klidné laskavé zacházení v klidnějším prostředí nejlépe bez dětí, možno i k druhému pejskovi.

Dvouletý kříženec

Foxteriér

Hledáme nový domov pro foxteriéra, již staršího pejska,je to nekonfliktní elegán, miluje procházky na kterých si připadá opravdu důležitě ????????. Nález Košík 21/8

Foxteriér

Rarášek

Malý rarášek bude vděčný za láskyplný domov.Pokud máte dotazy ohledně adopce kočiček, neváhejte nás kontaktovat na tel.724114564.Za adopci vám předem velice děkujeme.

Rarášek

Koťátko 1

Tohle nádherné koťátko by už rádo našlo milující domov.Pokud se rozhodnete o adopci tohoto krásného tvorečka,neváhejte nás kontaktovat na tel.724114564, rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy
Kotě 1

 

Koťátko 2

Další koťátko čeká na nový domov????

Kotě 2

Marsík

Marsík je dvouletý kocourek ,nekastrovaný a trochu svérázný ale hodný.Je zvyklí být venku. Za adopci předem velice děkujeme.

Marsík

Rocky

Rocky, dvouletý staford pro kterého hledáme nový domov. Rocky je kamarádské povahy a takový nevybouřený živel, miluje procházky, v bytě nic neničí.

Rocky

Džango

Džango - krásný,statný 8letý německý ovčák s PP .Džango je vyrovnaný pes který bude rád když se mu bude moci páníček věnovat a oboustranně se zahrnovat láskou. Umí pár základních povelů,rád chodí na procházky, je spíše klidnější povahy.

Džango

Sendy

Sendy hledá nový domov, 7letá fenka klidné,přátelské povahy, ráda chodí na procházky i na volno, pár základních povelů ovládá. Sendy je velice společenská a vyžaduje celodenní pozornost, samotu nezvládá, vyžaduje vyšší ploty. Pouze jako jedináček.

Sendy

Asta

Asta- fenka která byla vyhozena s auta se k nám dostala vystresovaná, nedůvěřivá, ve špatném zdravotním stavu.Za tu dobu co je v našem útulku získala důvěru,krásně se osrstila a dostala radost do života. Asta stále hledá ten správný nový domov, je to starší fenka,výborný hlídač. Svému páníčkovi bude oddanou společnicí. Nedoporučujeme jí do rodiny s dětmi a ostatnimi zvířaty . Nález 13/7 Lysá n./L

 

Asta