Dvouletý pejsek

Hledáme domov pro tohoto krasavce, je velice kontaktní, bezproblémový. Asi dvouletý pejsek.

 

Akina

Akina hledá nový domov. Pětiletá nekastrovaná fenka velikosti menšího ovčáka. Miluje pobíhačky po zahradě, umí základní povely, svojín lidskou smečku bude milovat. Z důvodu loveckého pudu nevhodná k malým psům a domácímu zvířectvu.

 

Majlo

Dovolte, abych se vám představil, jmenuji se Majlo, jsem foxterie a brzy mi bude 8 let - i když se na to vůbec necítím. Běhám nejraději za míčky, rád chodím na procházky a jsem pořád ve střehu. Hledám nový domov, kde nebudou malé děti a jiná zvířecí konkurence.

 

Koldi

Koldi - asi šestiletý staford. Vyrovnaný pes, který je k lidem přátelský. Kočky a ostatní psy nemusí.

 

Ferda

Ferda hledá nový domov, je to starší asi 10letý pejsek, který žil celý svůj život s paničkou v domku se zahrádkou, bohužel se jejich cesty musely rozdělit a Ferda musel do útulku. Je to klidný, nenáročný pejsek, není uštěkaný a dobře se snáší i s kočkami. Ideální pejsek ke starším lidem.

Dasty

Asi sedmiletý kříženec retrívra, po úmrtí páníčka musel do útulku. Hledáme pro Dastyho domov, nejlépe u starších lidí. Kočky mu nevadí, slepice prožene. Zpočátku je nedůvěřivý, ale později se z něho stane mazel.

Jessi

Asi dvouletá fenka Jessi - kříženec rotvajlera. Vhodná k domku se zahradou s vyššími ploty.

Kříženec německého ovčáka

Stáří 7 měsíců, pejsek žil doposud v zanedbaných podmínkách a nepoznal pohlazení, projevuje s ebázlivě, nezná vodítko, ale i přesto dělá velké pokroky. Bude potřebovat dostatek lásky a trpělivosti, jeho nedůvěřivost se obrátí v jeho oddanost. Nález 7/12/2021 Jirny.

Kříženka velikosti rotvajlera - fena

Stáří 3 roky. Bohužel nesocializovaná, k cizím nedůvěřivá, než nám začala důvěřovat chvíli to trvalo. U nás je jí nejlépe v kotci, kde to zná a považuje ho za bezpečný domov. Na vodítku neumí, hodně ho odmítá. V útulku výborně hlídá. Ideální domov je domek s dobře zabezpečenou zahradou. Je to pes jednoho pána, a my doufáme, že se takový najde, a ona nebude dlouhý čas trávit v kotci, ale užije si zahrady, pohlazení a časem i procházky. Úzsvm od 16.12.2021 možná adopce.

Krizenka velikosti rotvajlera