Bailey

Tato trochu tvrdohlavá psí slečna je zpočátku nedůvěřivá. Jakmile si ji však získáte , je z ní skvělá parťačka. Hledáme nejlépe pár, který má zkušenosti s tímto specifickým plemenem. Bailey musí být jedináček, je dosti dominantní a vyžaduje hodně pozornosti, péče a lásky, ale taky pevné vedení. Doporučujeme k domu se zahradou, aby měla dostatek pohybu a spaní doma :) Má ráda hračky, nic neničí a je čistotná.

Šaman

Osmiletý drobný pejsek sibiřského husky si i ve svém věku zachoval štěněčí hravost. Je to skutečný psí žongler s míčkem. Mrkněte na fb. Vyrůstal společně s dětmi a tak by mohl být pro svoji přátelskou a radostnou povahu parťákem rodině s dětmi, která žije v domě se zahradou.

Lukas

Čtyřletý nádherný německý ovčák ve výborné kondici. Jeho pán se o něho nemůže v důsledku chatrného zdraví nadále starat. Lukas je přátelský, ale hlídací pes a je připraven dělat společnost zkušenému kynologovi nebo se starat o bezpečí domu a zahrady. Důležitý je pro něho klidný, láskyplný, ale důsledný přístup.

 

 

Aljašský malamut

Al. malamut - 6 tiletý Simba, skvělý, nádherný pes, ovládá základní povely i povely do tahu. K lidem je kamarádský, s ostatními zvířaty je to horší. Bude mu dobře u domu se zahradou. Nehrabe ani nic neničí. Čeká trpělivě na novou rodinu. Předán majitelem 6/10

Al. malamut

Rocky

dvouletý staford, pro kterého hledáme nový domov. Rocky potřebuje výcvik a důsledné vedení kynologa, který má zkušenosti s tímto plemenem.

Rocky