Kříženka teriéra

byla nalezena v Čelákovicích a přivezena do útulku 4.6.2024

[nbsp]

Kříženec německého ovčáka RON

pohlavím pes střední velikosti byl předán policií 13.5.2024. Nyní se nachází v našem útulku a čeká na pána. Ron je velmi sympatický klidný pejsek střední velikosti (cca 20kg), nekonfliktní a přátelský k ostatním psům i lidem. Krásně chodí na vodítku. Stáří asi 5 let.

Kříženka howawarta ELZA

Asi dvouletá fenečka nalezená dne 15.5.2024 v katastru obce Milčice. Veselá poslušná fenka stárá asi 2 roky. Umí na vodítku a ovládá základní povely.

Sam

jedenáctiletý německý ovčák Sam byl předán do útulku pro vysoký věk své paní. Je velmi hodný, společenský a vychovaný pejsek. Ovládá základní povely. Má šedý zákal, takže hůře vidí, ale na procházky se moc těší a stále je to statný pes ve výborné kondici. Hledáme pro Samíka zázemí na důstojné stáří.

Black

Velmi aktivní pejsek střední velikosti, který potřebuje pevnou ruku a výcvik. Základní poslušnost umí hezky, ale pouze, když se mu chce :) Bude to prima parťák na procházky i výlety. Black je vhodný pouze k dospělým lidem, a jako jedináček. 

Doporučujeme k domu se zahradou.

 

 

Bady

je asi čtyřletý kříženec zlatého retrívra. Veselý šikovný pejsek, zpočátku opatrný a nedůvěřivý. Ovládá základní povely a dává pac. Ale nenechá si připnout obojek. Zřejmě má ze svého dřívějšího života velmi špatné zkušenosti. Byl by příjemným společníkem starším lidem v klidném prostředí domu se zahradou.

DOBY

je kříženec teriera velmi milé, klidné a přátelské povahy a to k lidem i ostatním psům. Váží cca 10 kg, stáří asi 2 roky. Vyhlíží nového starostlivého páníčka.  Do útulku předán policií.

Zeus

Dvouletý kříženec labradora. Velmi aktivní kastrovaný pejsek. Miluje hry s létajícím talířem, přinášení kroužků a vodu, ale také někdy svůj klid. Ovládá velmi dobře základní povely a bude pro něho ideální zahrada a důslední páníčci bez dětí.


BEN

Desetiměsíční Ben, kříženec labradora a staforda, statný velký pes o váze asi 40 kg hledá aktivní rodinu, která mu bude věnovat dostatek času. Je to ovladatelný pes, který si potřebuje osvojit základní poslušnost. Chováním se jeví ještě jako štěně, zvídavý kluk s přebytkem energie. Doporučujeme k domu se zahradou.

 

Lukas

Čtyřletý nádherný německý ovčák ve výborné kondici. Jeho pán se o něho nemůže v důsledku chatrného zdraví nadále starat. Lukas je přátelský, ale hlídací pes a je připraven dělat společnost zkušenému kynologovi nebo se starat o bezpečí domu a zahrady. Důležitý je pro něho klidný, láskyplný, ale důsledný přístup.