Nexie

Nový domov hledá i fenka německého ovčáka 5ti letá Nexie. Nexi je temperamentní ale snadno ovladatelná, vhodná do rodiny k domku jako jedináček.

Nexie

Aljašský malamut

Al. malamut - 6 tiletý Modrásek skvělý pes, ovládá základní povely i povely do tahu. K lidem je kamarádský, s ostatními zvířaty je to horší. Předán majitelem 6/10

Al. malamut

Sam

Sam - čtyřletý pejsek malého vzrůstu se k nám dostal po úmrtí svého paníčka,bohužel nevíme jak bylo s pejskem zacházeno ale i on umí ukázat své zoubky pokud se mu něco nelíbí ale v zápětí se příjde omluvit, ví že udělal něco špatně. I tento pejsek bude potřebovat individuální zacházení v klidném prostředí.

Sam

Rocky

Rocky, dvouletý staford pro kterého hledáme nový domov. Rocky je kamarádské povahy a takový nevybouřený živel, miluje procházky, v bytě nic neničí.

Rocky

Džango

Džango - krásný,statný 8letý německý ovčák s PP .Džango je vyrovnaný pes který bude rád když se mu bude moci páníček věnovat a oboustranně se zahrnovat láskou. Umí pár základních povelů,rád chodí na procházky, je spíše klidnější povahy.

Džango

Asta

Asta- fenka která byla vyhozena s auta se k nám dostala vystresovaná, nedůvěřivá, ve špatném zdravotním stavu.Za tu dobu co je v našem útulku získala důvěru,krásně se osrstila a dostala radost do života. Asta stále hledá ten správný nový domov, je to starší fenka,výborný hlídač. Svému páníčkovi bude oddanou společnicí. Nedoporučujeme jí do rodiny s dětmi a ostatnimi zvířaty . Nález 13/7 Lysá n./L

 

Asta