Starší fenečka

Starší fenečka která zůstala po úmrtí svého milovaného páníčka sama, a tak se přimlouváme za její brzký nový domov. Fenka je klidná nekonfliktní, bude pro ní lepší klidné prostředí nejlépe u starších lidí.
Nález: Senohraby 9/10

Starší fenečka

Sisi

Dvouletá fenka staforda se jménem Sisi hýří temperamentem. Je učenlivá, kamarádské povahy,umí základní povely. Pro Sisi hledáme nový domov pouze bez dětí.
Umístění: majitel

Kody

Kody je asi pětiletý pes staforda. JE klidné povahy, nerad je sám a ve společnosti svého pána bude blahem bez sebe. Ostatní psy moc nemusí.
Umístění: majitel

Roník

Roník - starší pejsek, celý svůj život žil věrně po boku svého pána, jejich cesty se rozdělily a tak hledáme Roníkovi nového parťáka. Rony, parťák do nepohody je klidné přátelské povahy, vlídné pohlazení je pro něj vším. Rád by našel pelíšek v domově u starších lidí v klidnějším prostředí. Nález: Lysá n.L., 14.9.2022

Fenka kříženka ovčáka

Asi šestiletá fenka - kříženka ovčáka. Byla nalezena vystresovaná, pobíhající na silnici mezi projíždějícími auty. Fenka si pomalu zvyká na nové prostředí, zřejmě s ní nebylo dobře zacházeno a potřebuje získat důvěru. Nález Lysá nad Labem 13/7/2022.