RONN

zažil zřejmě nedobré zacházení od dětí a zpočátku byl velmi nedůvěřivý a opatrný. Brzy jsme si ale získali jeho důvěru a nyní je z něho veselý a hravý pejsek. Je střední velikosti starý dva roky. Do rodiny s dětmi ho nedoporučujeme. Ovládá základní povely a je učenlivý a radost by dělal aktivním lidem, kteří se rádi nechají vyvenčit svým pejskem.

Kočička

černohnědé barvy, ve velmi špatné výživné kondici a nemocná byla odchycena v Lysé n.L. dne 5.6. 2024. Nyní je již zdravá a přibrala na váze. Je velmi mazlivá a přítulná. Hledáme pro ni novou rodinu.

 

Sam

jedenáctiletý německý ovčák Sam byl předán do útulku pro vysoký věk své paní. Je velmi hodný, společenský a vychovaný pejsek. Ovládá základní povely. Má šedý zákal, takže hůře vidí, ale na procházky se moc těší a stále je to statný pes ve výborné kondici. Hledáme pro Samíka zázemí na důstojné stáří.

Black

Velmi aktivní pejsek střední velikosti, který potřebuje pevnou ruku a výcvik. Základní poslušnost umí hezky, ale pouze, když se mu chce :) Bude to prima parťák na procházky i výlety. Black je vhodný pouze k dospělým lidem,  jako jedináček a na zahradu.

 

 

Bady

je asi čtyřletý kříženec zlatého retrívra. Veselý šikovný pejsek, zpočátku opatrný a nedůvěřivý. Ovládá základní povely a dává pac. Ale nenechá si připnout obojek. Zřejmě má ze svého dřívějšího života velmi špatné zkušenosti. Byl by příjemným společníkem starším lidem v klidném prostředí domu se zahradou.

Zeus

Dvouletý kříženec labradora. Velmi aktivní kastrovaný pejsek. Miluje hry s létajícím talířem, přinášení kroužků a vodu, ale také někdy svůj klid. Ovládá velmi dobře základní povely a bude pro něho ideální zahrada a důslední páníčci bez dětí.


BEN

je roční kříženec labradora a staforda, statný velký pes o váze asi 40 kg hledá aktivní rodinu, která mu bude věnovat dostatek času. Je to ovladatelný pes, který si potřebuje osvojit základní poslušnost. Chováním se jeví ještě jako štěně, zvídavý kluk s přebytkem energie. Doporučujeme k domu se zahradou.