BEN

Osmiměsíční Ben, kříženec labradora a staforda hledá aktivní rodinu, která mu bude věnovat dostatek času. Je to ovladatelný pes, který si potřebuje osvojit základní poslušnost. Chováním se jeví ještě jako štěně, zvídavý kluk s přebytkem energie. Doporučujeme k domu se zahradou.

 

Charlie

je menší pejsek, klidné povahy a základní poslušností. Bude výborným společníkem pro člověka, který mu bude moci věnovat dostatek času. Společenský pejsek, který nejraději tráví čas po boku svého pána. Doporučujeme jako parťáka na procházky i na gauč. Velmi čistotný, nic neničí.

Bailey

Tato trochu tvrdohlavá psí slečna je zpočátku nedůvěřivá. Jakmile si ji však získáte , je z ní skvělá parťačka. Hledáme nejlépe pár, který má zkušenosti s tímto specifickým plemenem. Bailey musí být jedináček, je dosti dominantní a vyžaduje hodně pozornosti, péče a lásky, ale taky pevné vedení. Doporučujeme k domu se zahradou, aby měla dostatek pohybu a spaní doma :) Má ráda hračky, nic neničí a je čistotná.

Lukas

Čtyřletý nádherný německý ovčák ve výborné kondici. Jeho pán se o něho nemůže v důsledku chatrného zdraví nadále starat. Lukas je přátelský, ale hlídací pes a je připraven dělat společnost zkušenému kynologovi nebo se starat o bezpečí domu a zahrady. Důležitý je pro něho klidný, láskyplný, ale důsledný přístup.

 

 

Rocky

dvouletý staford, pro kterého hledáme nový domov. Rocky potřebuje výcvik a důsledné vedení kynologa, který má zkušenosti s tímto plemenem.

Rocky