Ztratili kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Martina Šimonová |

Dobrý den,
od 22.2.2021 postrádám svého kocourka, je zrzavý s delšími chlupy slyší na jméno Božan, je vykastrovaný a je to obrovský mazel. Hledala jsem ho v okolí místa ztráty v ulici Ve skále, Lom a okolí a nikde nebyl, mohl se zatoulat i dál. V případě, že ho máte doma nebo jste ho někde zahlédli budu ráda za každou informaci na tel 734 633 291. Finanční odměna pro poctivého nálezce jistá.

Komentář od: Lada Coubalová |

Dobrý den,
od 16. 2. 2021 postrádáme černou osmiměsíční kočičku s bílým flíčkem pod krkem slyšící na jméno Sofinka. Zatím jsme po Sofince pátrali v okolí našeho bydliště v Blahoslavově ulici v Lysé nad Labem, ale nenašli jsme ji. Sofinka je bohužel již druhá z našich kočičích přátel, kteří nám letos záhadně zmizeli. V případě nálezu Sofinky (a také Macka, o jehož ztrátě jsem informovala 7. 2. 2021), volejte, prosím, na č. 605 089 500, nebo na č. 736 207 136. Finanční odměna pro poctivého nálezce jistá.
Děkujeme.
Rodina Coubalova

Komentář od: Jitka Kroutilová |

Dobrý den, od 22.2. postrádáme černou kočičku s bílou náprsenkou, ztratila se v Čelákovicích, oblast okolo Tesca. Poznávací znamení: je bez ocasu.
Snad se vrátí, kdyby ji někdo viděl, budeme rádi za zprávu.

Komentář od: Marta Stanhjurová |

Hledáme černého kocourka, slyší na jméno kocourek, ztratil se ve Staré Bolelavi v sobotu 20. 2. Je hodný, přítulný, nikdy se netoulal. Marta Stanjurová, Štefánikova 839, Stará Boleslav , Tel: 777578827

Komentář od: Lada Coubalová |

Přibližně od noci z 30. 1. 2021 na 31. 1. 2021 postrádáme stříbřitě mourovatého kocoura slyšícího na jméno Macek. Macek se 12,5 roku starý a trochu samotářský kocour, jemuž zemřel původní majitel. Macka jsem se pokusili adoptovat, ale, bohužel, cca po 3 týdnech nám utekl.
V současné době se bude Macek toulat zřejmě někde v okolí Blahoslavovy ulice (byl vždy zvyklý chodit ven), možná i o několik ulic dál. (Do původního místa v Nerudově ulici se asi nevrátil, několikrát jsme tam již po něm pátrali.) Pokud byste ho zahlédli, dejte nám, prosím, vědět na č. 736 207 136, nebo na 605 089 500. Budeme vděčni za každou informaci, odměna pro poctivého nálezce, jemuž se event. podaří Macka chytit, jistá.
Děkujeme.
Rodina Coubalova, Blahoslavova 893, Lysá nad Labem

Komentář od: Citriaková Zdena |

4.2.2021 večer se ztratil v Čelákovicích 2-letý mourovaný kocourek, slyšící na jméno František, poznávací znamení-nemá zuby,jen špičáky. Prosím, kdo by ho viděl nebo našel, ozvěte se na číslo: 605835830.
Za jakékoliv info dopředu mockrát děkuji.

Komentář od: Martin Král |

V neděli 22.11. 2020 večer se nám zaběhlo zrzavé kotě, kocour, asi čtyřměsíční. Lokalita Za Koncem- Poděbradova. Měl obojek se známkou s adresou a tel. čís. Poznávací znamení- světlá špička ocasu, na boku- břiše oranžový pruh ve tvaru podkovy-kruhu. Kdyby o něm někdo věděl, dejte prosím vědět.

Komentář od: Pavlina Cyrusova |

Dobry den 25. 9. 2020 se nam v Lyse nad Labem, ulice Vichrova, ztratila 3-leta rezata kocicka NIXIE. Dolni casti tlapek ma bile. Je mensiho vzrustu. Mela na krku sedy antiparazitni obojek. V pripade nalezu prosim volejte 778 487 682. Za Vasi pomoc a jakoukoli informaci predem dekuji. Pavlina Cyrusova

Komentář od: Tereza Volfová |

Dobrý den, ode dne 25.9. večer postrádáme v Benátkách nad Jizerou naši Mainskou mývalí kočku KELLY, je 4 letá šedobílé barvy, na jméno slyší ale k cizím by nejspíš nešla.

Je vykastrovaná, čipovaná není. Na sobě má antiparazitní obojek.Na hlavě má lehce zrzavý flíček, na ocase má chybějící kus chlupů.

Za jakoukoliv informaci moc děkuji.

Komentář od: Jana Fantova |

Dne 28.7. 2020 se nám ztratila 4 léta mourovata kočička.
Slyší na jméno Čiča. Je přítulná, mazlivá. Je zvyklá chodit ven, ale tentokrát se
dlouho nevrátila. Žije u nás společně se svými odrostlymi koťaty. Info prosím na tel.602506007

Komentář od: Kubátovi |

Dobrý den, na konci července 2020 se nám ztratil kocourek, mourovatý -bílo-šedý s bílou náprsenkou a pacičkami, jmenuje se Balů a je mu rok a čtvrt. Je milý a štíhlý,vzorný strávník. Pokud se u někoho objevil, budeme rádi za informace či vrácení, moc nám chybí. Tel.:773 937 037

Komentář od: Karolína Formánková |

Ztratil se bílo-šedo mourovatý kocourek. Kocoura nám jakási aktivní sousedka odvezla na policii, že se údajně toulá 3 dny u ní a krmí ho. Kocour přitom měl stabilní zázemí kousek od ní, chodil domů a netoulal se po zahradách víc jak 2 hodiny denně. Policie v Říčanech však nemá pro kočky místo, odvezli ho tudíž do Lysé nad Labem, kde jim následně utekl z auta a ztratil se. Ano, absurdní, ale prosím vás, kdybyste ho někdo našel, je velmi přítulný, hodně mňouká a je opravdu nenažraný, přesto štíhlí a vysoký. Moc nám chybí, má tu domov.

Komentář od: Helena Herinková |

Dobrý den, dne 9.7.2020 se nám v Kounicích ve Slatinách na Nymbursku ztratil roční kocourek bílošedý s šedým obojkem,slyší na jméno Macík - Máca.Je ochočený velmi přítulný,přátelský. Budeme vděčni za jakoukoliv informaci o něm. Předem děkujeme Herinkovi 608325775

Komentář od: Pavlína Cyrusová |

Dobrý den, v Lysé nad Labem, ulice Vichrova, se nám ztratila kočička NIXIE, 3 roky. Světle zrzatá, kastrovaná, cca 3 kg. Na krku má šedý obojek proti klíštatum. V případě nálezu prosím volejte 778 487 682. Děkuji.

Komentář od: Jana Lukášková |

Dobrý den. Hledáme mourovatého kocourka Kryštůfka. Ztratil se ve Staré Boleslavi o víkendu 17. 4. Je kastrovaný, pohybuje se kolem zahrady, vrací se domů několikrát denně. Nevíme, co se s ním stalo, hledáme ho stále. V tomto čase se prý ztratilo 6 koček.

Přidat komentář