Ztratili kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Amritsar Escorts Agency | | Webová stránka

Hi, this is jesica from Amritsar want to share unlimited time with any kinds of person and man visit this place for more entertainment service for great nightlife service in this agency.

Komentář od: Jana Fantova |

Dne 28.7. 2020 se nám ztratila 4 léta mourovata kočička.
Slyší na jméno Čiča. Je přítulná, mazlivá. Je zvyklá chodit ven, ale tentokrát se
dlouho nevrátila. Žije u nás společně se svými odrostlymi koťaty. Info prosím na tel.602506007

Komentář od: Kubátovi |

Dobrý den, na konci července 2020 se nám ztratil kocourek, mourovatý -bílo-šedý s bílou náprsenkou a pacičkami, jmenuje se Balů a je mu rok a čtvrt. Je milý a štíhlý,vzorný strávník. Pokud se u někoho objevil, budeme rádi za informace či vrácení, moc nám chybí. Tel.:773 937 037

Komentář od: Karolína Formánková |

Ztratil se bílo-šedo mourovatý kocourek. Kocoura nám jakási aktivní sousedka odvezla na policii, že se údajně toulá 3 dny u ní a krmí ho. Kocour přitom měl stabilní zázemí kousek od ní, chodil domů a netoulal se po zahradách víc jak 2 hodiny denně. Policie v Říčanech však nemá pro kočky místo, odvezli ho tudíž do Lysé nad Labem, kde jim následně utekl z auta a ztratil se. Ano, absurdní, ale prosím vás, kdybyste ho někdo našel, je velmi přítulný, hodně mňouká a je opravdu nenažraný, přesto štíhlí a vysoký. Moc nám chybí, má tu domov.

Komentář od: Helena Herinková |

Dobrý den, dne 9.7.2020 se nám v Kounicích ve Slatinách na Nymbursku ztratil roční kocourek bílošedý s šedým obojkem,slyší na jméno Macík - Máca.Je ochočený velmi přítulný,přátelský. Budeme vděčni za jakoukoliv informaci o něm. Předem děkujeme Herinkovi 608325775

Komentář od: Pavlína Cyrusová |

Dobrý den, v Lysé nad Labem, ulice Vichrova, se nám ztratila kočička NIXIE, 3 roky. Světle zrzatá, kastrovaná, cca 3 kg. Na krku má šedý obojek proti klíštatum. V případě nálezu prosím volejte 778 487 682. Děkuji.

Komentář od: Jana Lukášková |

Dobrý den. Hledáme mourovatého kocourka Kryštůfka. Ztratil se ve Staré Boleslavi o víkendu 17. 4. Je kastrovaný, pohybuje se kolem zahrady, vrací se domů několikrát denně. Nevíme, co se s ním stalo, hledáme ho stále. V tomto čase se prý ztratilo 6 koček.

Komentář od: Lada Coubalová |

Dobrý den, velice děkujeme všem neznámým lidem, kteří se o našeho kocourka Barnabáše starali během jeho zatoulání. Včera večer přišel v pořádku a dobře živený domů.
Rodina Coubalova

Komentář od: Lada Coubalová |

Od čtvrtka 30. 1. 2020 postrádáme mourovatého kocourka s bílým čumáčkem, náprsenkou a s bílým koncem ocásku, s delší srstí, slyšícího na jméno Barnabáš nebo Barny. Kocourkovi je rok a půl, je velice přátelský a hodný. Pokud by se Vám ho podařilo chytit, přivezte ho, prosím, do Blahoslavovy ulice 893 (v případě chycení Barnyho a přivezení domů finanční odměna jistá). Budeme rovněž vděčni za každou informaci, pokud byste nějakého takového kocourka viděli, a to na č. 605 089 500, nebo na č. 736 207 136. Děkujeme.
Rodina Coubalova

Komentář od: Alexandra Náprstková |

Dobrý den, v říjnu 2019 se ztratily ze zahrady ulice V Dolíku Brandys n.L. 4 kočky, napsala jsem to do facebookové skupiny "Můj život s kočkou" a žádala jsem skupinu o sdílení. Jsme zoufalí. Tady je odkaz, včetně fotografii kočiček: https://www.facebook.com/groups/mujzivotskockou/permalink/1945858348889663/

Pokud by vám tam někdo tato naše zvířátka odvezl, prosím dejte nám vědět: tel. 723 125 250.
Dvě kočky jsou černé dlouhosrsté, matka zelené oči jménem Maryška, její syn veliký černý kocour hnědé oči jménem Jurášek, bílo-želvovinová dlouhosrstá kočička Sarah a její bratr zrzavý krátkosrstý kocour Baron. Ztratily se ve velmi krátké době po sobě, což je hodně divné. Já sama tam nebydlím, darovala jsem je tam z důvodu alergie a dozvěděla jsem se teprve nyní ze se ztratily. Kdybyste se o nich dozvěděli nebo je tam měli, volejte prosím, my si pro ně přijedeme až z Ústí nad Labem. Pořád pláčeme. Děkujeme Alex Náprstková, Moskevská 50, 400 01 Ústí nad Labem.
Nevím o jiném útulku poblíž jaké tam jsou a případně by tam mohly moje kočky být, neznám to tam, tak prosím, zda byste mohli tuto mojí zoufalou žádost postoupit i dalším útulkům. DĚKUJEME. Kočičky jsou všechny nalezené vypiplala, zvyklé na byt, v létě i přístup na dvůr. Je moc velká zima, prý zaostalé prší, musí být promrzlé, hladové, zoufalé, pokud ještě žijí...

Komentář od: Žaneta Hlochová |

Dobrý den, v pátek 1.11. se nevrátila domů 1.5 roční mourinka Elsa. Má poměrně krátké nožičky, velmi roztomilý obličej a přátelskou povahu. Je kastrovaná, čip ani obojek však bohužel nemá. Stalo se tak v obci Bozkov na Semilsku, ale teď už může být kdekoliv. Budeme Vám vděční za jakoukoliv informaci, v případě nálezu volejte na telefonní číslo 606 683 137, děkujeme.

Komentář od: Anna Schubertová |

Ztratil se nám 29.10.2019 zrzavobílý kocourek Matýsek, 3-letý. Svrchu je zrzavý, nožky, bříško a špičku čumáčku bílé. Slyší také na jméno Mati a Matesi. Pohyboval se hlavně pod zámkem v Lysé, na sousedních pozemcích. Ale mohl se zatoulat i dál. Ozvěte se na tel. č. 774 784 770. Moc děkuji za pomoc při hledání. Anna Schubertová, Lysá nad Labem

Komentář od: Sarah Hešterová |

Dobrý den, na sídlišti v Českém Brodě (ulice 28.Října) se nám z bytu ztratil kocour. Mourovaté barvy s delší srstí. Je hodně plachý a cizích lidí se bojí. Nejspíš proklouzl dveřma na chodbu paneláku a buď ho má někdo doma, nebo se schovává venku. Slyší na jméno Marley, někdy na něj voláme kocoure. Je zvyklý být jen doma. Hledáme ho už dva dny a opravdu se o něj bojíme. Tel: 607672441, sarah.sugar@seznam.cz

Za každé info budu moc vděčná!

Komentář od: Petra Šéblová |

.. přikládám telefonní číslo na mamku ohledně hledání kocourka Denise..viz.příspěvek níže.. 603 502 050. Moc děkujeme!!

Komentář od: Petra Šéblová |

Dobrý den, 17.10. se nám ztratil v ul.17.listopadu v Mladé Boleslavi kocurek plemeno ragdol, slyšící na jméno Denis. Prosím o informaci zda jste ho někde zahlédli - pomožte mu vrátit ho domů. Děkujeme.

Přidat komentář