Ztratili kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Jana |

Dobrý den,
27.4. se nám v Čelákovicích ztratila kočička. Jmenuje se Líza, má 8 měsíců. Je mourovatá, na boku má vyholené místo s jizvou po kastraci. Moc děkuji za informace. Tel.: 728502723

Komentář od: Kateřina |

Dobrý den, Kartouzský kocour Dartík se našel...polámaný, ale je doma. Děkuji všem za pomoc. Kateřina

Komentář od: Kateřina |

ZTRATIL se 11,5 roku starý Kartouzský modrý KOCOUR. 1.4.2017 v obci Květnice. Slyší na jméno Dártík. Je kastrovaný, čipovaný a extrémně hodný. Nikdy nebyl venku. Na břiše má výrazný tukový vak. Při nalezení odměna 5000,-. Kontakt 775045345. Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Komentář od: Klára Sochorová |

Dobrý den, ztratil se nám půlroční kocourek, slyšící na jméno kocour. Bílé bříško, mourovatá záda a flekatý čumáček. Ztratil se na Vestecké ve Staré Boleslavi 19. března. Byli bychom moc rádi, kdyby se našel. Je nám po něm moc smutno.

Komentář od: Veronika |

Dobrý den, 27.2. jsme naposledy viděli naší kočičku Rozárku, je asi půl roku stará, tříbarevná: bílo-zrzavo-černá, na krku měla hnědý antiparazitní obojek. Bydlí na rohu Pivovarské a Šafaříkovi ulice. K cizím lidem je spíš nedůvěřivá až plachá.. Budu ráda za informace na tel. 605 441 941. Veronika

Komentář od: Iva McGreevy |

Dobry den. Ve ctvrtek 23.2. jsme ztratili v Komenskeho ulici, Stara Boleslav ciste bileho kocourka. Je mu 11 mesicu. Je cerstve vykastrovan. Nema obojek ani cip. Vazi asi 4 kg. Neslysi. Je velice pritulny. Prosim volejte na 607046401 jestli jste ho videli. Moc nam chybi. Mockrat dekuji. Iva McGreevy

Komentář od: Jaroslava Hložanková |

24.1.2017 se v Bříství stratila kastrovaná kočička tříbarevná Mája.Má černé malovaní dok očima.Děkuji za každou informaci.

Komentář od: Ladislava Bláhová |

Dobrý den,dne 25.1.2016 odešla jako každý den kočička -dospělá,menšího vzrůstu,kastrovaná,bílý podklad s černými a žlutými fleky,již se nevrátila.Jsme ze Staré Boleslavi,slyší na jméno Cvrčková,prosím v případě nálezu o zprávu na mobil 721 356 769.Děkuji Ladislava Bláhová

Komentář od: Jan Krejsa |

Dobrý den, 16.1.2017 večer odešel můj černobílý nekastrovaný kocour na noční potulku a dosud se nevrátil. Je černý s bílými punčochami na nohou, bílou tlamičkou, krkem a náprsenkou, má také bílý proužek mezi očima. Je zvyklý běhat venku, chová se obezřetně, nejde k nikomu. Je starý 3,5 roku, váží necelých 6kg. Bydlí v Lysé n.L. v lokalitě Vichrova. Prosím jakoukoli zprávu na mobil 608 214 416. S díky Kj.

Komentář od: Hana |

Dobrý den,
v Litoli se nám ztratila perská kočka. Je tmavá, žíhaná se zrzavou mezi předními tlapky má bílý flek, má oranžové oči a slyší na jméno Babu. Je zhruba 10 let stará a je kastrovaná.

Komentář od: Lada Coubalová |

Od neděle 27. 11. 2016 postrádáme černého čtyřletého kocoura s několika málo bílými chloupky na hřbetě slyšícího na jméno Čert (resp. Čertík), trpícího na záněty očí (ucpané slzné kanálky). Pokud ho někdo viděl toulajícího se v okolí Blahoslavovy ulice v Lysé nad Labem, zavolejte mi, prosím, na č. 605 089 500. Děkuji.

Komentář od: Veronika |

Dobrý den, dne 26.11.2016 se nám domů nevrátil kastrovaný kocourek, kříženec britské a bengálské kočky. Je šedý, trochu mourovatý, se světlejším bříškem a tlamičkou. V době ztráty měl cca 5 kg, nemá žádný obojek, ani čip. Je velice přítulný a jeho poznávacím znamením je ocásek, který má pár cm od těla křivý, jakoby zlomený. Ztratil se na Dubcích, v Mladé Boleslavi. Kdybyste o něm měla nějaké informace, prosím dejte mi vědět na tel. č. 604 922 744. Odměna jistá.

Komentář od: Monika |

Jestek te hnede kocicce pridavam kontakt: telefon 775034025.Dekuji

Komentář od: Monika |

Od neděle nepřišla domů naše rok a půl stará kočka, dlouhá hnědá srst jako perská kočka, za ouškama má šedé jemné chloupky. Působí mohutně díky té srsti.
Je zvyklá být v noci doma, kdyby jste ji někdo viděl, prosím napište.
Jinak je celkem plachá, k cizím lidem nejde, to by jedině musela být zraněná.Díky za jakékoli info

Komentář od: Terka |

Prosíme o pomoc.Hledá se vykastrovaný kocourek rezavo-bílé barvy.Byl naposledy spatřen 4.11 v Havlíčkové ulici v Čelákovicích.Má černý obojek s uzávěrem na adresu.Prosíme o informace na tel.číslo 604 785 989.
Všem moc děkujeme.

Přidat komentář