Ztratili kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Jana Bohatá |

Dobrý den, mám prosbu - Stará Boleslav, poblíž domu s pečovatelskou službou - v pondělí večer se ztratila mourovatá kastrovaná (ale za kocoury stejně chodí) kočička, už dospělá, menšího vzrůstu, jmenuje si Chi-bi (Čibi), spíše nedůvěřivá. Vím, že mourovatých je hodně.. naše má šedý antiparazitní obojek, na špičkách uší náznak štětinek jako rys, zánártí na zadních nohách černé, bílou náprsenku. Za jakoukoli odpověď Vám děkuji.

Komentář od: Pavel Karas |

Dobrý den. 22.3.19.se nám ztratil kocourek. Stáří 1,5 roku. Váží 4kg. Černý s bílíma packama a čumákem. Kastrovaný. Jmenuje se Pat. Ztratil se u obce Květnice. Telefon 733250929.

Komentář od: Eva Kropáčková |

16.3.2019 zmizela naše britská šedá kočka JUNO - lokalita u nadjezdu v Lysé n. L. směr do Litole. Nálezce volejte prosím 602 204 575.

Komentář od: Romana |

Dobrý den, ve středu 16. 1. 2019 ráno, ve Vrbové Lhotě u Poděbrad, nám někdo přejel našeho zrzavého kocourka.
Vím, že se nám Čiko nikdy nevrátí, omlouvám se tedy, že i tak píšu na tyto stránky, ale vím, že je zde spousta lidí, kteří zvířata mají rádi, hledají ta svá a poskytují péči nalezeným. Pomáhali jsme tomuhle koťátku před půl rokem na svět, byl to od začátku bojovník a teď nám moc chybí, asi i tak trochu doufám, že takto sdílený smutek bude třeba aspoň o něco menší.
I přesto, že toho bezohledného řidiče nemůžu nikdy najít, přeji mu alespoň, ať už nemá z ničeho radost. Nechal zraněné kotě bez pomoci ležet uprostřed silnice, za světla, na velmi přehledném úseku, kousek od toho místa je škola … Co se od takového řidiče dá čekat dál?
Děkuji, ještě jednou se omlouvám a ze srdce přeji všem jen šťastné shledání s jejich hledanými.

Komentář od: Lenka |

Ztratila se kočička čerstvě po kastraci, na boku má stehy. Drobná, černá s bílými znaky. Tel.: 605184916

Komentář od: Václav Vlasák |

Dne 21.1.2019 se nám ztratil kocourek v Čelákovicích (Jiřina). Mainská mívalí bílo šedý slyší na jméno Riky. tel 602 384 310

Komentář od: Soňa |

HLEDÁM ZRZAVÉHO CHLUPATÉHO KOCOURA od 10.1.2019,delší srst, zelené oči,trochu sklopené uši,delší ocas Slyší na jméno Žak.
Benátky nad Jizerou v okolí u benzínové pumpy,rod. domky,paneláky,hřbitov před centrem.Moc děkuji za informaci SMS doma nám moc chybí.SMS 736289012,...so.no@seznam.cz

Komentář od: Lada Coubalová |

Přibližně od 4. 12. 2018 postrádáme dvouletého mourovatého krátkosrstého kocoura slyšícího na jméno Grizzly. Grizzly má domov v Blahoslavově ulici v Lysé nad Labem, je velice hodný, ale vůči cizím lidem bude zřejmě plachý. Budeme vděčni za každou informaci o Grizzlym, volejte na č. 605 089 500, nebo na 736 207 136. Finanční odměna pro poctivého nálezce jistá.
Děkujeme.
Rodina Coubalova

Komentář od: Petra Tůmová Křivohlavá |

V noci na 15.12. se nám asi zaběhl kocourek - 8 měsíců, černý, malinkatá bílá náprsenka (vpodstatě pár chloupků), nekastrovaný, měl obojek. Zaběhl se v ulici Na Okraji, Brandýs nad Labem. Kdyby ho kdokoliv viděl / nalezl, prosím volejte 777 620 900. Děkuji, Petra Tůmová

Komentář od: Formanová Vladimíra |

2.12. ve večerních hodinách šel kocourek na procházku a už se nevrátil. Má asi tak 5 let, je šedo-bílé barvy, křížený s britem.Moc nám všem chybí. Ztratil se v Čelákovicích u náměstí.
Prosím, když ho někdo najde volejte kdykoliv na 775385032.
Děkuji

Komentář od: Vladka Kleinbergova |

Dne 17.10. V odpoledních hodinach odešel náš zrzavý kastrovany tříletý kocour ve Strančicich u Říčan na obhlídku a už se nevrátil. Je plachý, dobře živený. Občas byl venku i 2 dny,když se na nás urazil. Děkuji předem za každou zprávu, i kdyby ho někdo našel mrtvého. Tel.602349985.

Komentář od: Dita Bednarova |

Dobrý den, v pátek 2. listopadu se nám ztratil šedivý kocourek - Siamská kočka v Lysé nad labem (okolí nadjezdu a ulice 9. května). Je světle šedý a má modré oči. Poznávacím znamením je, že mu chybí ocásek. Je zvyklý na venkovní prostředí. Ale takhle dlouho se nikdy netoulá. Je poměrně plachý, takže je možné, že ho vyděsil nějaký hluk. Budeme vděční za jakékoli informace. Prosím o případné info na tel. 607767453. Děkuji!

Komentář od: Petra Kulíková |

Kocicka Lizinka se nam vratila domu...tedy odvolavame patrani :0)

Komentář od: Jiří Skála |

Postrádaný kocour Lojzík se po dvanácti dnech vrátil domů. Oznámení z 29.10.je tedy již bezpředmětné. Děkuji.
Jiří Skála

Komentář od: Kulíková |

Dobrý den, od 27.10. večer postrádáme naši černou kočičku Lízu....je cca 1.5 roku stará, celá černá, ma zelené oči a je vykastrovana. Ztratila se v Čelákovicích u nádraží. Prosím o pomoc, pokud jste ji našli. Děkuji

Přidat komentář