Ztratili kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Emil Štěrba |

5.2. 2016 večer se ztratil v Čelákovicích Dukelské ulici černobílý 5ti letý kocourek Max. Má bílou tlamičku s černou bradičkou. Nikdy dříve na dlouho z bytu neodcházel, ráno už vždy spal ve svém pelíšku. Děkuji za jakoukoliv zprávu o něm.

Komentář od: Kateřina Kotyková |

17.1. se nám v Lysé nad Labem, v ulici Pivovarská/Smetanova, zatoulala kočička (2-letá). Mourovaná, žlutohnědá s výraznými kruhy na bocích a zajímavou tygrovatou kresbou. Má černý protibleší obojek. Prosíme o jakoukoliv informaci na email nebo telefon 607 917 877.

Komentář od: Hana Pupáková |

Dne 4.1.2016 se v Čelákovicích ulice Sedláčkova ztratil asi 5-ti letý,dobře živený, bílo-mourovatý kocourek slyšící na jméno Macek. Poznávací znamení – vykousnutý kousek na pravém uchu.

V případě jeho nalezení mi prosím zavolejte na tel.č. +420 723 87 60 20.

Děkuji

Komentář od: Tereza |

Dobrý den. Na konci října se zaběhla černá kočička v Čelákovicích ulice Rumunská. Byla přivolána městská policie, ale prý jim kočička utekla. Ovšem kdybyste ji někde viděli se potulovat nebo víte o ní něco, byla bych vděčná za zprávy. Číča je sice zvyklá být venku,ale už jí je 21 let a ráda bych ji měla doma. Děkuji moc
734 112 653

Komentář od: Jitka Doubková |

Dobrý den,
ztratil se nám kocourek- Lysá nad Labem. Slyší na jméno Boris. Je bílý s tmavými (mourovatými fleky). Má trošku delší a jemnější srts. A je trochu vypasený. Z cizích lidí je nejistý. Tel. 723994250

Děkuji Doubková J.

Komentář od: Petra Niklová |

Dobrý den,
13.12.2015 se ztratila kočička v Sibřině. Menší vzrůst, bílá s oranžovým pruhovaným ocasem a několika oranž. skvrnami (2x na hlavě, u kořene ocasu, na hřbetě), žlutohnědé oči. Málo zubů, v tlamičce dobře viditelná černá skvrna vpravo dole. Plachá, ale když důvěřuje, tak velmi mazlivá a přítulná. Hravá a čilá. Když chce, slyší na jméno Čárlí, Čárlinka. Je to už kočičí babička, ale nevypadá na to. Kastrovaná, čistotná, zvyklá v bytě. Měla černý antiparaz. obojek. Tel. 777911515.

Komentář od: Kristina Lánská |

Dobrý den, dne 11.12.15 se nám v Sokolovské ulici v Čelákovicích zatoulala kastrovaná kočka menšího vzrůstu. Je mourovaná s bílým antiparazitickým obojkem. Za informace budeme vděční, v případě nálezu odměna jistá! Děkuji. Tel.: 776 313 010

Komentář od: Radka Csémi |

Dne 27.10. se nám zaběhla černobílá kočka Bára v ulici Javorová v Nehvizdech. Je zvyklá být doma, přátelská. Na růžovém nose má černý puntík. Informace prosím volejte nebo pište na 777 592 674. Moc děkujeme.

Komentář od: Ludmila Stáhalová |

Dne 13.10.2015 se nám ztratila v oblasti Čelákovic 3-letá mouratá, kastrovaná kočička slyšící na jméno ANDI. Má starý hnědý obojek bez jakýkoli ozdob a znamení. Je poměrně plachá. Jakékoli informace sdělte prosím na tel. 604 377 015.

Komentář od: Marková | | Webová stránka

V noci ze 17. na 18. září se nám ztratil rok a půl starý kocourek. Je menšího vzrůstu, bílozrzavý a má medové oči.
Ztratil se v centru obce Semice. Je velmi přítulný a slyší na jméno Kovboj. Za jakékoliv informace předem děkujeme.

Komentář od: Irena Krutilová |

ještě telefon: 603 455 273

Komentář od: Irena Krutilová |

Dobrý den,
dne 23.9. se nám ztratila kastrovaná dlouhosrstá kočička v ulici V Polích, Lysá nad Labem. Kočička slyší na jméno Bleky, má černou srst, bílou náprsenku a bílé tlapičky. Děkuji za pomoc.

Komentář od: handbags | | Webová stránka

Women will have more fun shopping for cheap designer <a href="http://www.handbagreplica.co">Designer Handbag</a> for sale online. Sometimes, the prices are just too good to be true but they are the real deal. <a href="http://www.replicas-rolex.org/">swiss watches</a> Online shopping is easy and convenient because all you need is an internet connection and you can start shopping away. From a computer, you can view several <a href="http://www.speakwatches.com">Replicas Rolex</a> websites all at once that offers different vintage <a href="http://www.watches-replica.co">Rolex Replicas </a> of your choice. The most famous vintage bags are from world famous brands like Louie Vuitton, Gucci and Chanel.

Komentář od: Bohdana Mouchová |

Dobrý den,
dne 17.8.2015 se nám v Mladé Boleslavi poblíž Štěpánky ztratil 4-letý kocourek. Slyší na jméno Matýsek. Je mourovatý, křížený britský s kočkou domácí, má bílé tlapičky a bílou náprsenku. Děkuji za zprávu na 326 329 113, 608 799 984

Komentář od: karel |

To je dobre ze se siamka nasla.

Přidat komentář