Nalezli kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Milada Ledecká |

Dobrý den, již dříve jsem na této stránce pátrala kdo je majitelem černého kocourka pohybujícího se na Vichrově ulici. Má svůj domov a dokázal získat i další přátele ve svém okolí a považuje Vichrovu ulici a její předzahrádky za svůj revír. jenže - již delší dobu má kamarádku, béžovobílou kočku. Chtěla bych vědět, zda má i tato kočka svoji rodinu. Podle toho jak často přichází na naši předzahrádku to vypadá, že je naše. Poskytujeme jí potřebné občerstvení. Nevypadá, ale, jako vysloveně hladová toulavá kočka. Je ale plachá. Miluje černého Ferdyse, ale ten se k ní chová značně nadřazeně. Pokud někdo víte čí je, napište na tyto stránky. Děkuji
Milada Ledecká

Komentář od: JK |

30.10.2017 nalezeno bílo šedé kotě u křižovatky Sojovická-Stržiště. Přítulné, mazlivé - prosím ozvěte se komu chybí nebo kdo by ho mohl přijmout, děkuji.
Kontakt: kindlj@centrum.cz

Komentář od: Olga Švejdová |

Další menší černé bystré kotě přišlo sem na Sojovickou. Milé, docela mazlivé, osobnost. Tady u silnice jen trnu, kdy se vypraví na výlet a 'nepřejde'. Prosím, ozvěte se, kdo ho můžete přijmout. Děkuju. olga.svejdova@seznam.cz

Komentář od: Olga Švejdová |

Černé odrostlejší kotě se nám usídlilo na zahradě někdy během září 2017 (Sojovická, Lysá). Mělo šedý obojek, zastřižené drápky. Po počáteční nedůvěře je hodně milé a přítulné. V jídle si zatím nevybírá. Kdo ho postrádá anebo může vzít k sobě, dejte prosím vědět. (Jsme u hlavní frekventované silnice, nic moc pro kočky). Děkuju. Mail: olga.svejdova@seznam.cz

Komentář od: Petra |

Dobrý den,
naší kočičce Pacičce se narodila ččtyři koťátka. Jsou to tři kocourci a jedna kočička. Teď jsou jim dva týdny. Jsou černo bílí a kočička je mourovatá po mamince.
Pokud by měl o koťátka někdo zájem, dejte prosím vědět. Tak za dva týdny budou k odebrání.
Díky. tel. 773 223 511

Komentář od: Marie Novotná |

V prosinci před vánočními svátky byl nalezen zaběhnutý černý kocourek v prostoru Sportcentra Brandýs nad Labem.Je velice čistotný, kastrovaný a přítulný.Určitě někomu chybí, jelikož je udržovaný.Je u mne, ale mám kočičku, tak se o něj starám a byla bych ráda, kdyby našel svého majitele.

Komentář od: Lenka |

Dobrý den, 26.10.2016 jsme v obci Bylany u Českého Brodu našli zrzavou kočičku s delší srstí. Je to velký mazel. Je čistotná, zvyklá na kočičí záchod. Pokud vám doma chybí nebo tušíte komu by mohla chybět, volejte prosím 737 550 848 nebo pište na le.bo@seznam.cz. Děkuji Lenka

Komentář od: Blanka K. |

Dobrý den,
chtěla bych optat na osud koťátka nalezeného v lese v dopol. hodinách v sobotu 29.10.2016. Zrzavobílé koťátko jsme předali do útulku muži, který zde řezal dřevo s tím, že zavolá a předá mrňouska majiteli útulku. Bohužel jsme jen projížděli a neměli jsme více času.
Prosím o sdělení jak se koťátku daří a zda je v pořádku.
Děkuji. S pozdravem Blanka K.

Komentář od: Jasmína Kočí |

Dobrý den, dne 6.10.2016 jsme našli v Milovicích v domě na Lesní 535 asi tak 5 měsíční mourovaté kotě. Je velice přítulné a mazlivé. Na krku mělo antiparazitní obojek. Prosím majitele aby se ozval na telefon 775 03 04 33...Je čistotné, zjevně zvyklé v bytě, nevybíravé pokud jde o stravu. Zatím ho máme u nás v bytě, ale tento byt jednak není stavěný na kočku a jednak máme mezi přáteli a příbuznými alergiky na kočičí srst, proto si ho nemůžeme nechat.

Komentář od: Milada Ledecká |

Tak to je dobrá zpráva. V sobotu byl skoro celý den u nás, lebedil si na terase v křesle, v neděli se vůbec neobjevil. Tak jsem si říkala, že asi někde bydlí. Dnes jsem jej též neviděla. Paní majitelka by jej ale měla pouštět jen někdy - jinak by se z něj mohl stát tulák. Zkusím s ní hodit řeč.

Komentář od: Kateřina |

Včera jsem ho také viděla, ale myslím, že je to Ferdík pí Koderové Vichrova 1916. Je zvyklý se proběhnout a tak ho pouští.

Komentář od: Milada Ledecká |

Již asi měsíc se pohybuje v prostoru Vichrova ulice velmi hezký černý s bílými znaky mladý kocour s černým obojkem na krku. Chodí k nám do bytu dveřmi z terasy, projde si vše co máme otevřeno a odejde. Má hlad, ale nabídnuté maso jen ochutnal, kočičí granule žere a pije vodu. Má velkou žízeň. Vidíme jej každý den a myslíme si, že si jej pořídil někdo z Vichrovky a nezvládá péči o něj.Poptáváme se sousedů, ale nikdo neví nic o tom, kdo je majitel kocoura. Všichni kocoura vidívají i pozdě večer i brzy ráno Obáváme se o kocourovo zdraví, protože se již ochladí. Pokud někdo kocoura postrádá, ozvěte se na tuto stránku, případně na telefon +420608202696

Komentář od: Zuzana |

V Lysé nad Labem na Zemské stezce dnes (13.9.) pobíhá zrzavé kotě s modrozeleným obojkem, je ochočené.

Komentář od: Monika |

pro Lenku z 5.8.a není to náhodou kocourek?s bílíma nožkama?

Komentář od: Lenka |

Dne 4.8.2016 se našla mourovatá kočička v Mladé Boleslavi u restaurace Start.Je velmi přítulná,mazlivá a dobře živená.Určitě někomu chybí.Ráda ji předám majitelům info na telefonu 606355900.

Přidat komentář