Nalezli kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Milada Ledecká |

Tak to je dobrá zpráva. V sobotu byl skoro celý den u nás, lebedil si na terase v křesle, v neděli se vůbec neobjevil. Tak jsem si říkala, že asi někde bydlí. Dnes jsem jej též neviděla. Paní majitelka by jej ale měla pouštět jen někdy - jinak by se z něj mohl stát tulák. Zkusím s ní hodit řeč.

Komentář od: Kateřina |

Včera jsem ho také viděla, ale myslím, že je to Ferdík pí Koderové Vichrova 1916. Je zvyklý se proběhnout a tak ho pouští.

Komentář od: Milada Ledecká |

Již asi měsíc se pohybuje v prostoru Vichrova ulice velmi hezký černý s bílými znaky mladý kocour s černým obojkem na krku. Chodí k nám do bytu dveřmi z terasy, projde si vše co máme otevřeno a odejde. Má hlad, ale nabídnuté maso jen ochutnal, kočičí granule žere a pije vodu. Má velkou žízeň. Vidíme jej každý den a myslíme si, že si jej pořídil někdo z Vichrovky a nezvládá péči o něj.Poptáváme se sousedů, ale nikdo neví nic o tom, kdo je majitel kocoura. Všichni kocoura vidívají i pozdě večer i brzy ráno Obáváme se o kocourovo zdraví, protože se již ochladí. Pokud někdo kocoura postrádá, ozvěte se na tuto stránku, případně na telefon +420608202696

Komentář od: Zuzana |

V Lysé nad Labem na Zemské stezce dnes (13.9.) pobíhá zrzavé kotě s modrozeleným obojkem, je ochočené.

Komentář od: Monika |

pro Lenku z 5.8.a není to náhodou kocourek?s bílíma nožkama?

Komentář od: Lenka |

Dne 4.8.2016 se našla mourovatá kočička v Mladé Boleslavi u restaurace Start.Je velmi přítulná,mazlivá a dobře živená.Určitě někomu chybí.Ráda ji předám majitelům info na telefonu 606355900.

Komentář od: Hanka |

Dnes odpoledne nalezeno rezavé kotě -kočička na Jedličkově sídlišti ,pište: hanka.havlickova@seznam.cz

Komentář od: Jana |

Včera, 18. 2. jsem v ul. Podebradova, před hospodou U zeleného stromu našla pravděpodobně autem sraženou tmavou kočičku nebo kocourka s bílýma nožkama. Bohužel jí již nebylo možno pomoct, kontaktovala jsem MP a požádala je o odklizení. Pokud ji někdo postrádá, je mi to líto...

Komentář od: Psí útulek v Lysé nad Labem |

Popište, jaké zvířátko jste našli a jak vypadá. Upřesněte, kdy a na kterém místě se se našlo. Můžete přidat i odkaz na fotku, pokud máte fotku umístěnou někde na webu. Nezapomeňte do inzerátu napsat telefonický nebo e-mailový kontakt!

Přidat komentář